Domů / Služby

CAD výkresy, výroba a instalace

VÁŠ BEZPEČNOSTNÍ PROJEKT PŘIPRAVENÝ K DOKONALOSTI

vysoce kvalifikovaní zaměstnanci Boplan pracují každý den, aby pro vás vymysleli nejvhodnější bezpečnostní řešení. Nejprve pomocí výkresů CAD vypracují podrobný plán zón, strojů nebo dílů, které mají být chráněny. Poté následuje přesná cenová nabídka pro váš bezpečnostní projekt. Po vašem odsouhlasení zahájíme výrobu modulárních dílů a prvků.

ODBORNÁ INSTALACE

ORCA machines disponuje vlastním týmem profesionálních montérů, kteří jsou pravidelně školeni společností Boplan. Váš kompletní bezpečnostní projekt na místě nainstalují a následně jej budou podle potřeby udržovat.

Údržba a servisní smlouva

ÚDRŽBA, KTERÁ PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST VAŠÍ INVESTICE

Všechny naše bezpečnostní výrobky se používají ve velmi náročných prostředích, jako jsou sklady, kde manévrují těžké vysokozdvižné vozíky, mořské plošiny ovlivněné slaným vzduchem, petrochemické provozy vystavené reaktivním chemikáliím atd. Důležité je, že nikdy nezklamou a stále fungují. Pro zajištění optimálního provozu bezpečnostních systémů a prodloužení jejich životnosti doporučujeme pravidelný servis a údržbu. V tomto směru se můžete spolehnout na náš profesionální servis, který vám služby přizpůsobené vaší konkrétní situaci.

VYSOKÉ STANDARDY KVALITY A 24MĚSÍČNÍ ZÁRUKA

Naši zákazníci kladou na bezpečnostní výrobky BOPLAN®, které od nás kupují, vysoké nároky a my jsme si také nastavili laťku velmi vysoko. Proto během celého výrobního procesu provádíme řadu testů a kontrol. Díky tomu máme jistotu, že všechny vaše bezpečnostní výrobky opustí továrnu v perfektním stavu. Přísná politika kvality společnosti Boplan poskytuje záruku na systémy ochrany proti nárazu po dobu 24 měsíců od data nákupu na všechny uznané výrobní vady. Naše záruční podmínky jsou snadno dostupné; stačí se zeptat.

scripts end form hear -->