Domů / O výrobci

 

BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU APLIKACI

BOPLAN® je přední světový výrobce bezpečnostně-technických produktů, určených ke zvýšení úrovně ochrany chodců, budov, majetku a strojů v obytném, komerčním nebo průmyslovém prostředí. K výrobě bezpečnostních  zábran a elementů jsou používány výhradně vysoce kvalitní a velmi výkonné plasty, které svými vlastnostmi daleko předčí tradiční materiály.

SYSTÉMY OCHRANY NASAZENÉ PO CELÉM SVĚTĚ

Modulární bezpečnostní systémy BOPLAN® jsou nejinovativnější na trhu a chrání řadu průmyslových budov, skladů, továren, letišť, vrtných plošin a (petro)chemických provozů po celém světě. Pro každou specifickou aplikaci existuje bezpečnostní řešení na míru.

ŠPIČKOVÝ BELGICKÝ PRODUKT

Díky vášni pro kvalitu a touze po inovacích se značka BOPLAN® stala lídrem v oblasti bezpečnosti práce. Všechny bezpečnostní výrobky a systémy BOPLAN® splňují nejpřísnější normy a certifikace.

PROČ VYBRAT BEZPEČNOSTNÍ ZÁBRANY BOPLAN

  • Flexibilní, jednoduché a modulární úpravy kdykoliv potřebujete
  • Materiál odolný vůči korozi a chemikáliím
  • Nepotřebují přelakovat
  • Žádné poškození laku
  • Odolné vůči mrazu a UV záření

 STÁHNOUT KATALOG 

 

 

 

Udržitelnost

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A ENERGETICKY ÚČINNÉ

Výrobky BOPLAN jsou dostatečně lehké, aby nezatěžovaly životní prostředí. Koneckonců výrobky s nízkou váhou spotřebují při přepravě méně paliva. Uplatňujeme vysoký stupeň filozofie re-cirkulační ekonomiky "cradle-to-cradle": stará zařízení - i ta kovová - jsou přebírána zpět a recyklována na nové suroviny pro další využití. Stejně tak vlastní provozní odpad výrobce získává nové určení.

Bezpečnost & funkční design

INOVATIVNÍ BEZPEČNOSTNÍ PRODUKTY, VÝSLEDEK NEPŘETRŽITÉHO VÝZKUMU A VÝVOJE

Bezpečnostní systémy BOPLAN® jsou bezpečnější, chytřejší a pevnější než kdykoli předtím. V průběhu let společnost BOPLAN® investovala velké prostředky do výzkumu a vývoje, aby mohla na trh uvádět nové bezpečnostní produkty. 

BEZPEČNOSTNÍ ZÁBRANY KOMBINUJÍCÍ FUNKČNOST A ESTETIKU

Prototypy BOPLAN® jsou důkladně testovány a vylepšovány do nejmenších detailů. Ochrana proti nárazu pro nás není jen ochranný sloupek nebo bariéra. Z hlediska designu věnujeme velkou pozornost funkční estetice bezpečnostních produktů. Tam, kde je pro ostatní pouhým podružným prvkem, by společnost BOPLAN® ráda přispěla i ke vzhledu pracovního prostoru ve vaší firmě. Bezpečnost nemusí být nudné téma. Bezpečnostní systémy a estetika mohou jít ruku v ruce.

 

 

Oddělte chodce & provoz

ZABRÁNIT KOLIZÍM A PRACOVNÍM ÚRAZŮM

Prevence je lepší než léčba. Proto je nutný dobrý preventivní přístup, aby se zabránilo co největšímu počtu kolizí a pracovních úrazů. Naše bezpečnostní zařízení, které slouží k jasnému vymezení a oddělení pracovního provozu, chodců a nebezpečných zón, je standardně k dispozici v dobře viditelné žluté bezpečnostní barvě. Předcházení kolizím a pracovním úrazům je koneckonců podstatou přístupu společnosti BOPLAN®.

BEZPEČNOST ZAMĚSTNANCŮ, STROJŮ A INFRASTRUKTURY JE PRIORITOU.

Společnost BOPLAN® poskytuje bezpečnostní řešení, která zajišťují bezpečnost vašich zaměstnanců, strojů a infrastruktury. Odolné bezpečnostní systémy zabrání nechtěným prostojům. Bezpečnostní produkty BOPLAN® jsou již dnes standardem v desítkách odvětví, jako jsou parkoviště, letiště, sklady atd.

 

Plán bezpečnosti a ochrany provozu

BEZPEČNOST NA PRACOVIŠTI: VYBERTE SI KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ

Nechcete se obracet na různé dodavatele pro každou bezpečnostní aplikaci.To by jen zvýšilo riziko, že něco přehlédnete. Společnost BOPLAN® vám poskytne jediné kontaktní místo a jediný bezpečnostní plán pro zvýšení bezpečnosti v pracovním prostoru. Díváme se dál než na ten jeden konkrétní bezpečnostní produkt, který vám nabízejí ostatní strany. Naše široká nabídka bezpečnostních produktů umožňuje pokrýt široké spektrum možných rizikových situací v pracovním prostoru: ochrana proti pádu, ochrana proti nárazu, protiskluzová ochrana atd.

ZÁBRANY S MODULÁRNÍ FLEXIBILITOU

BOPLAN® je high-tech řešení pro každou nebezpečnou situaci. Výběr bezpečnostních zábran zaručuje, že všechny komponenty jsou vzájemně sladěny, a že systém je připravený na jakékoliv změny v budoucnosti.

 

 

scripts end form hear -->