Ochrana strojů a zdí


Ochranné zábradlí HP PLUS

PLASTOVÉ ZÁBRADLÍ PRO CHODCE V ZÓNÁCH, KDE DOCHÁZÍ K VELKÉMU MANÉVROVÁNÍ V DOPRAVNÍCH ZÓNÁCH.

Bezpečnostní plastové zábradlí HP Plus jsou nejpevnější verzí z řady zábradlí FLEX IMPACT®. Produkt je ideální pro oddělení a odstínění chodců od rizikových dopravních zón a vytvoření bezpečného koridoru.

Více informací

Ochrana stěn TB 400

SILNÁ BEZPEČNOSTNÍ ZÁBRANA PRO OCHRANU INFRASTRUKTURY PŘED NÁRAZY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ.

Zábrany FLEX IMPACT® TB 400 jsou produkty ve tvaru trubky s působivou pružností a odolností proti nárazu. 

Více informací

Ochranné zábradlí TB 400 Plus

SILNÉ BEZPEČNOSTNÍ ZÁBRADLÍ CHRÁNÍCÍ OSOBY A REGÁLY PŘED NÁRAZY VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU.

Plastové (polymer) flexibilní ochranné zábradlí FLEX IMPACT® TB 400 Plus je hybridem mezi jednotrubkovým zábradlím TB 400 a zábradlím HP Plus.

Více informací

Ochrana vrat Goal Post

FLEXIBILNÍ PLASTOVÁ VYSOKÁ OCHRANA VRAT, VJEZDŮ A NAKLÁDACÍCH RAMP

Zábrany Goal Post z řady FLEX IMPACT® efektivně chrání vysoké brány, vjezdy, stříšky a mosty před nárazy vysokých vozidel, jako jsou vyvýšené pracovní plošiny, nákladní automobily nebo autobusy.

Více informací

Ochranné sloupky BO Impact

OCHRANNÉ SLOUPKY V MÍSTECH, KDE ČASTO DOCHÁZÍ KE KOLIZÍM.

Pružný plastový sloupek BO Impact je nejvhodnějším ochranným prvkem pro prostředí, kde často hrozí riziko nárazu, například v blízkosti dveří, přístupových cest, rohů a strojů.

Více informací

Ochrana rohů stěn CP Corner Protector

OCHRANA ROHŮ PRO NEJZRANITELNĚJŠÍ STĚNY NEBO SLOUPY 

Malé nenosné sloupy, ale také vyčnívající stěny a rohy patří k nejzranitelnějším částem budovy. Ať už se jedná o sklad, kde uvnitř budovy manévrují nakládací a paletové vozíky, nebo o parkoviště obchodního domu, kde zákazníci narážejí svými nákupními vozíky do čehokoli a pohybují se neopatrně a ve spěchu, máme pro vás vhodnou ochranu proti nárazu.

Více informací

Bezpečnostní lišty FLIP

MODULÁRNÍ BEZPEČNOSTNÍ LIŠTY PRO OCHRANU NA ÚROVNI TERÉNU

Řada bezpečnostních lišt FLIP nabízí plnou ochranu na úrovni terénu. Je k dispozici v různých silách a provedeních v závislosti na potřebách. Inovativní a robustní lišta ve tvaru písmene "I" absorbuje nárazy o síle 3 000 Joulů (Flip 120) až 16 000 Joulů (Flip 200 Force). 

Více informací

Tlumící profily TEDDY PRO

OCHRANNÉ PROFILY, KTERÉ ZABRAŇUJÍ ZRANĚNÍ NEBO POŠKOZENÍ.

TEDDY PRO jsou flexibilní tlumící profily z PU, které lze použít pro řadu aplikací. Tyto profily dokonale chrání zaměstnance před rohy a ostrými hranami regálů nebo jiných konstrukcí. 

Více informací

Bezpečnostní sloupky BO Force

NOVINKA: NEJSILNĚJŠÍ PLASTOVÉ SLOUPKY NA SVĚTĚ

Série Flex Impact® stanovuje nové standardy v oblasti bezpečnosti, pevnosti a výkonnosti. Každý sloupek v této sérii je navržen s určitou pevností a odolností proti nárazu, aby zajistil ideální řešení pro každou potřebu, od extrémně silných nárazů až po 24,1 kJ po lehké nárazy 2,5 kJ. 

Více informací
scripts end form hear -->