Ochrana regálů

Ochrana regálů RE RackBull®

PRVNÍ SKUTEČNĚ UNIVERZÁLNÍ OCHRANA REGÁLŮ

Zvyšte bezpečnost ve vašem skladu s RackBull® od Boplan, revolučním systémem z řady FLEX IMPACT® pro ochranu regálů a regálových stojek. RackBull® přináší první univerzální řešení ochrany regálů na trhu, které eliminuje potřebu znát přesné rozměry vašich regálů.

Více informací

Bezpečnostní lišty FLIP

MODULÁRNÍ BEZPEČNOSTNÍ LIŠTY PRO OCHRANU NA ÚROVNI TERÉNU

Řada bezpečnostních lišt FLIP nabízí plnou ochranu na úrovni terénu. Je k dispozici v různých silách a provedeních v závislosti na potřebách. Inovativní a robustní lišta ve tvaru písmene "I" absorbuje nárazy o síle 3 000 Joulů (Flip 120) až 16 000 Joulů (Flip 200 Force). 

Více informací

Ochrana regálů RE Rack End

OCHRANA REGÁLOVÝCH CELKŮ NA KONCÍCH REGÁLŮ

Optimalizujte ochranu vašich regálových celků a zajistěte bezpečnost konců regálů ve vašich skladech s plastovými zábranami a ochrannými bariérami Boplan RE Rack End. Tyto inovativní bezpečnostní řešení jsou navrženy speciálně pro ochranu regálových celků a konců regálů před nárazy vysokozdvižnými vozíky.

Více informací

Tlumící profily TEDDY PRO

OCHRANNÉ PROFILY, KTERÉ ZABRAŇUJÍ ZRANĚNÍ NEBO POŠKOZENÍ.

TEDDY PRO jsou flexibilní tlumící profily z PU, které lze použít pro řadu aplikací. Tyto profily dokonale chrání zaměstnance před rohy a ostrými hranami regálů nebo jiných konstrukcí. 

Více informací

scripts end form hear -->